PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Podziękowania Ukraińskiego Instytutu Książki za wsparcie Ukrainy podczas Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie

Szanowna Pani Prezes,
Szanowna Pani Dyrektor,


Zespół Ukraińskiego Instytutu Książki składa serdeczne podziękowania całemu waszemu zespołowi za nadzwyczajne wsparcie i pomoc podczas udziału delegacji ukraińskiej w Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie.
Bardzo doceniamy wasz wkład w program ukraiński, ponieważ profesjonalne dyskusje związane z ukraińskim rynkiem książki podczas wojny Rosji przeciwko naszemu państwu, pozwoliły nam głośno mówić o potrzebach
naszych wydawców i po raz kolejny zwrócić uwagę na sytuację z branżą wydawniczą w Ukrainie. Ponadto, dzięki waszej aktywnej pozycji, zostało możliwe przygotowanie dokumentu o stanie ukraińskiej branży wydawniczej,
który następnie będzie rozesłany do międzynarodowych instytucji i darczyńców zaangażowanych na rzecz pomocy Ukrainie. Również doceniamy silne wsparcie ukraińskiej książki i literatury w ogóle, szczerość, życzliwość, których przejawy wielokrotnie widzieliśmy i nadal widzimy w naszej pracy z przedstawicielami Polskiej Izby Książki.
Cieszymy się z naszej owocnej współpracy w ramach Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie, dziękujemy za nasze dotychczasowe wspólne i bardzo udane projekty i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozszerzać. Wierzymy, że dzięki współpracy takich instytucji jak nasze, które tworzą ludzie wspierające kulturę i zrozumienie, powstawać będzie coraz więcej „mostów” łączących Ukrainę i Polskę.

Z szacunkiem i wdzięcznością,

Oleksandra Koval

Dyrektor Ukraińskiego Instytutu Książki

Pełna treść podziękowań dostępna jest tutaj

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej