PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Zapraszamy na Poznańskie Targi Książki

Niezapomniane spotkanie z literaturą


Autorzy bestsellerów, autografy, warsztaty literackie i strefy specjalne – to wszystko, a nawet jeszcze więcej czeka na miłośników literatury już 8-10 marca 2024 na Poznańskich Targach Książki. Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie przez cały weekend wszyscy czytelnicy znajdą wiele książkowych atrakcji!


Poznańskie Targi Książki to przede wszystkim spotkania autorskie, i tak jak w latach poprzednich, tego nie zabraknie. Podczas wydarzenia odbędą się dziesiątki spotkań autorskich na pięciu scenach.

Na tegorocznej liście autorów można znaleźć wielu twórców literatury kryminalnej, m.in. Katarzynę Bondę, Izabelę Janiszewską czy Marcela Mossa. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie także autorów young adult. Miłośnicy tego gatunku będą mieli okazję spotkać się z wieloma pisarkami, a w tym z Katarzyną Barlińską, Martą Łabęcką oraz autorką serii „Rodzina Monet” Weroniką Marczak. Podczas Poznańskich Targów Książki odbędzie się również wiele spotkań z autorami literatury pięknej, fantastycznej, reportażu oraz wielu innych mniej i bardziej popularnych gatunków literackich.


Przez wszystkie trzy dni wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. W tym roku przygotowana została specjalna strefa dla rodzin z dziećmi. Cały pawilon siódmy wypełnionymi będzie wydawnictwami z literaturą dziecięcą i warsztatami zarówno dla tych początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych czytelników. Dodatkowo w Strefie Rodzinnego Czytania poza czytaniem wrażeniowym odbędą się spotkania z autorami książek dla najmłodszych, a także wiele innych aktywności dla dzieci i rodziców.


Poznańskie Targi Książki to także bogata oferta wydawnicza. Swoją obecność podczas tegorocznej edycji wydarzenia planuje blisko dwustu wystawców. Wśród nich znajdują się zarówno największe i znane wydawnictwa, jak i te niszowe, publikujące ambitne książki mniej znanych autorów z Polski i zagranicy.
Poznańskim Targom Książki towarzyszyć będą Targi Edukacyjne, które skierowane są do uczniów planujących ścieżkę naukową na najbliższe lata, ich rodziców oraz nauczycieli.


Więcej informacji na: https://targiksiazki.pl/pl

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej