PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Sekcja Wydawców Edukacyjnych

Sekcja Wydawców Edukacyjnych PIK z nowym przewodniczącym

Warszawa, 29 stycznia 2014 r.


Polska Izba Książki informuje, że na Walnym Zgromadzeniu Sekcji Wydawców Edukacyjnych PIK, które odbyło się 28. stycznia 2014 roku, na nowego Przewodniczącego sekcji wybrano Jarosława Matuszewskiego z Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.

- Wydawnictwa edukacyjne odgrywają kluczową rolę w utrzymywaniu wysokiego poziomu polskiej edukacji. Dlatego chcielibyśmy skupić się na promocji pozytywnych działań wydawców w tym obszarze – mówi Jarosław Matuszewski, Przewodniczący SWE PIK.

Panu dr. Piotrowi Marciszukowi, dotychczasowemu Przewodniczącemu SWE, wydawcy zrzeszeni w sekcji złożyli podziękowania za wieloletnie zaangażowanie i pracę na rzecz środowiska wydawców edukacyjnych.

Sekcja Wydawców Edukacyjnych zrzesza 29  firm członkowskich. Sekcja jest jedną z czterech sekcji Polskiej Izby Książki, której celami działania są m.in. reprezentowanie podmiotów z branży wydawniczej wobec organów państwowych, opiniowanie aktów prawnych mających wpływ na rozwój rynku książki, promocja czytelnictwa oraz dbałość o  standardy etyczne w branży.


Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej