PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Konkurs PIK-owy Laur

Ruszyła 9. edycja konkursu PIK-owy Laur!

Podczas Warszawskich Targów Książki ogłosiliśmy start 9. edycji konkursu PIK-owy Laur, w którym od 10 lat nagradzamy dziennikarzy za promocję książki i czytelnictwa w mediach. Ogłoszenie konkursu odbyło się na Kanapie Literackiej, na której z Grażyną Szarszewską, dyrektor generalną PIK, zasiadła Izabela Sadowska z portalu Lubimyczytac.pl, laureatka poprzedniej edycji konkursu.

Kandydatury w konkursie mogą przesyłać wszyscy zainteresowani: czytelnicy, dyskusyjne kluby książki, biblioteki, instytucje kulturalne, wydawcy, księgarze, itd. Uwzględniamy prasę drukowaną, elektroniczną, audycje radiowe, programy telewizyjne, blogi, portale społecznościowe i inne formy dziennikarskie. Swoich kandydatów do nagrody można zgłaszać w dwóch kategoriach: „Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach drukowanych” oraz „Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach audiowizualnych i elektronicznych”.

Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do 31 lipca 2015 r. na e-mail: biuro@pik.org.pl; lub pocztą tradycyjną na adres: Polska Izba Książki, ul. Oleandrów 8, 00-629 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs PIK-owy Laur”.

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:

  • imię i nazwisko osoby zgłaszanej do nagrody, względnie nazwę programu, jego producenta lub realizatora;
  • uzasadnienie dla zgłoszenia danej kandydatury: wskazanie osiągnięć, szczególnych wartości danej działalności względnie programu;
  • dane osoby zgłaszającej: imię i nazwisko, adres, firmę.

Ogłoszenie wyników konkursu PIK-owy Laur odbędzie się 23 października 2015 r. podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.


Do pobrania:

9. edycja konkursu PIK-owy Laur - ogłoszenie startu

Regulamin konkursu PIK-owy Laur

 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej