PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

PIK na targach

Zaproszenia na spotkania Polskiej Izby Książki podczas VII Warszawskich Targów Książki

Zapraszamy serdecznie na spotkania zorganizowane z okazji VII Warszawskich Targów Książki 19-22 maja.

19 maja

1. Dyskusja "W sieci o książkach" Czy internet inspiruje do czytania? Jak kształtuje się wirtualny świat czytelników?, godz. 15.30 - 17.00, sala Londyn C  (organizator: portal Lubimyczytać.pl i PIK)

2. Literatura, czytelnictwo, promocja na Węgrzech i w Polsce, godz. 16.00-18.00, sala Paryż A (organizator: Instytut Węgierski, patronat: PIK)

20 maja

1. "Instrukcja przeżycia dla niezależnego księgarza. Księgarnia miejscem kultury lokalnej społeczności", godz. 12.00 - 13.50, sala Paryż A (organizator: Frankfurckie Targi Książki i PIK)

2. "Randka ze współczesną literaturą". Atrakcje węgierskich wydawców i krytyków. Rozmowy o tymc co warto przeczytać, co warto przetłumaczyć, a co trzeba wydać, godz. 13.30 - 16.00, sala Barcelona (organizator: Instytut Węgierski, patronat: PIK)

3. Warsztaty księgarskie: czytelnicy, rynek książki i nowoczesny marketing, godz. 14.00 - 18.00, sala Paryż B (organizator: Polska Izba Książki)

21 maja

1. Rynek książki w Polsce i na Ukrainie - wymiana doświadczeń i perspektywy rozwoju, godz. 10.00 - 12.50, sala Paryż B (organizator: Fundacja Historia i Kultura, patronat: PIK)

2. Wpływ portali czytelniczych na odbiór literatury - dyskusja, godz. 18.00-18.25, Kanapa Literacka (organizator: Polska Izba Książki)

 

Wydawców i autorów zapraszamy na stoisko Polskiej Izby Książki - nr 110/D15, na którym w piątek - 20 maja odbędą się bezpłatne konsultacje prawne dotyczące m.in. wynagrodzeń za wypożyczenia biblioteczne. Spotkanie z pracownikami SAiW CP odbędzie się w godzinach 10.00-18.00.

Informacje na temat spotkań w zaproszeniach do pobrania poniżej.

Do pobrania:

"W sieci o książkach" - zaproszenie

prezentacja PIK i Lubimyczytać.pl

Konsultacje prawne - zaproszenie

Instrukcja przeżycia dla niezależnego księgarza - zaproszenie

prezentacja Davida Mesche

prezentacja Davida Mesche - wersja polska

Warsztaty księgarskie - zaproszenie

Program warsztatów księgarskich

Kanapa literacka - zaproszenie

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej