PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

"Na pograniczu kultur" - targi książki i festiwal literacki w Białymstoku!

Szanowni Państwo,
 
po przerwie spowodowanej pandemią ogłaszamy kolejną edycję targów książki i festiwalu literackiego ”Na pograniczu kultur” w Białymstoku!
 
Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na 9. Targi Książki, które w 2022 roku odbędą się w dniach 22-24 kwietnia na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku.
.
Już na początku mamy dwie świetne informacje.
Po pierwsze w 2022 roku spotkamy się w nowej rzeczywistości i w nowym miejscu. Jesteśmy przekonani, że wszystko to sprawi, że tegoroczna edycja targów będzie wyjątkowa i niezapomniana! Wierzymy, że tak jak i w poprzednich edycjach będziecie mieli Państwo satysfakcję zarówno z uczestnictwa, jak i promocji swoich wydawnictw podczas naszych targów książki oraz festiwalu
literackiego. Po drugie, z przyjemnością informujemy o wyjątkowym wydarzeniu. W Białymstoku odbędą się tegoroczne obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich przygotowane przez Polską Izbę Książki. Z tej okazji do naszego miasta przyjedzie wiele osób związanych z rynkiem książki. 22 kwietnia odbędzie się konferencja prasowa oraz spotkania członków Polskiej Izby Książki (m.in. posiedzenie Rady PIK). Wspólnie będziemy obchodzić ten ważny dla „świata książki” dzień. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniane wydarzenie także dla Państwa jak i dla czytelników i mieszkańców naszego miasta i regionu. Wszystkie informacje dotyczące uczestnictwa w 9. Targach Książki w Białymstoku znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku.
 
Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2022 r.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Pozdrawiamy i liczymy na Państwa obecność na 9. Targach Książki w Białymstoku.
Beata Szymaniuk tel.668871777
Andrzej Kalinowski tel.606442122

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej