PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Noc Księgarń 2022. Zgłoś swoją księgarnię!

Do 30 czerwca 2022 księgarnie stacjonarne mogą zgłaszać swój udział w czwartej edycji wydarzenia organizowanego przez dystrybutora książek OSDW Azymut (Grupa PWN). Noc Księgarń odbędzie się w tym roku 7 października. 

 

Noc Księgarń – podobnie jak Noc Muzeów – na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych roku. Szeroki program, obejmujący m.in. spotkania autorskie, debaty, warsztaty, kiermasze czy koncerty, przyciąga uwagę mediów i czytelników. Co roku do inicjatywy przyłącza się wielu wydawców, a także instytucje i organizacje pozarządowe. 

 

Festiwal organizowany przez Azymut od dwóch lat promuje niezależne księgarnie stacjonarne, lokalne inicjatywy literackie i kulturalne. Do tej pory wśród gości Nocy Księgarń znalazło się wielu znanych autorów i autorek, twórczyń i twórców, naukowców i naukowczyń, między innymi: Szczepan Twardoch, Katarzyna Nosowska, Wojciech Chmielarz, Katarzyna Bonda, Katarzyna Grochola, Dorota Masłowska, Zyta Rudzka, Aneta Jadowska, Jakub Małecki, Łukasz Lamża, Agata Hącia, Marcin Napiórkowski, Krystyna Czubówna, Marcin Świetlicki, Zygmunt Miłoszewski czy Przemek Staroń.

 

Link do rejestracji dla księgarń można znaleźć na stronie www.nocksiegarn.pl 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej