PL

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK
25 czerwca, 2025

Ankieta dot. wykorzystania narzędzi AI – aktywna do 30 czerwca

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia ankiety dot. wykorzystania narzędzi AI w branży książkowej.

W imieniu zespołu ds. AI przy Polskiej Izbie Książki zachęcamy środowisko tworzące rynek książki do wypełnienia ankiety w sprawie wypracowanych przez Państwa praktyk związanych z użytkowaniem sztucznej inteligencji w codziennej pracy.

Na odpowiedzi czekamy do końca miesiąca, tj. 30 czerwca 2025 r.

Link do ankiety znajdą Państwo tutaj >> https://forms.gle/AKReAkmn7r4DeF5e8

Wyniki ankiet pomogą członkom zespołu ds. AI w wypracowaniu rekomendacji dot. AI oraz dzielenia się dobrymi praktykami ze środowiskiem. Prosimy o zarezerwowanie sobie do 25minut czasu.

Ankieta jest udostępniania wszystkim przedstawicielom rynku książki.

Z góry dziękujemy za wysłanie wypełnionej ankiety online.

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookies są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.