PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Ankieta PIK: dotycząca bieżących działań, komunikacji i zaangażowania w prace izby

Ruszyły badania potrzeb członków Polskiej Izby Książki, które mają na celu pomoc w analizie potrzeb, otwartości na zmiany oraz poziomu i możliwości zaangażowania wydawców, organizatorów, dystrybutorów czy księgarzy w prace całej Izby.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże nam zaplanować działania Izby tak, by były najbardziej przydatne i zgodne z Państwa oczekiwaniami. Jesteśmy ciekawi, jakie widzą Państwo najważniejsze tematy do podjęcia przez Polską Izbę Książki w ciągu najbliższych miesięcy i lat. Ważne jest również dla nas, jak oceniacie komunikację z naszej strony, które kanały informacji są przez Was używane i powinny być traktowane jako główne. Trzeci obszar, o który pytamy to możliwości współpracy – Izba od lat korzysta z pracy oddelegowanych przez Członków pracowników, na przykład przy konsultacjach prawnych. Potrzeb jest jednak znacznie więcej.

Link do ankiety online wszyscy członkowie powinni otrzymać drogą e-mail w dniach 8-9 kwietnia br. W przypadku braku korespondencji prosimy wpierw sprawdzić folder SPAM.

Prosimy o odpowiedź na ankietę do 19 kwietnia.

Wyniki ankiet powinny zostać opracowane do czasu Walnego Zgrowadzeniem Wyborczego, które planowane jest w Warszawie na drugą połowę maja.

 

oprac. Zespół Biura PIK

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej