Spotkania PIK na 20. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, 27-30.10.2016 r.

Polska Izba Książki serdecznie zaprasza na spotkania zorganizowane specjalnie na 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

Poniżej prezentujemy Państwu plan spotkań, współorganizatorów oraz zaproszenia do pobrania.

27.10 - czwartek, godz. 10.00

Forum PIK pt.: Samokontrola wydawców, księgarzy i hurtowników jako instrument wsparcia regulacji rynku książki (Ustawy o jednolitej cenie książki). Forum z udziałem ekspertów i praktyków rynku wydawniczo-księgarskiego poprowadzi Włodzimierz Albin (prezes PIK) - sala Budapeszt C.

organizator: Polska Izba Książki

28.10 - piątek, godz. 11.00

Polska Izba Książki i Stowarzyszenie Copyright Polska zapraszają na seminarium na temat systemu rekompensaty dla autorów i wydawców za wypożyczenia biblioteczne pt: Co wiemy, czego potrzebujemy, czego musimy się jeszcze uczyć? Pierwsze podsumowanie systemu wypłat za wypożyczenia biblioteczne (PLR) - spotkanie poprowadzi Barbara Jóźwiak (prezes SAiW) - sala Lwów B.

organizator: SAiW Copyright Polska i Polska Izba Książki

28.10 - piątek, godz. 15.00

Prezentacja nowatorskiego projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz środowisk książki i niewidomych - IBUK Libra Light. Cyfrowe treści dla niewidomych" - sala Wiedeń A.

organizator: MKiDN, PIK, PWN, IK

 

Podczas uroczystości oficjalnego otwarcia Targów - 27.10 o godzinie 12.00 - zostaną wręczone dyplomy PIK "Przyjaciel Książki". Wyróżenia wręczy prezes PIK Włodzimierz Albin.

Zapraszamy również na tradycyjne spotkanie członków Rady PIK z wydawcami, księgarzami i dystrybutorami przy lampce wina (Happy Hour na stoicku Izby), które odbędzie się 27.10, o godzinie 16.00, na stoisku PIK (nr stoiska D2).

 

do pobrania:

zaproszenie Forum PIK

zaproszenie SAiW i PIK

zaproszenie IBUK Libra Light

zaproszenie Happy Hour