PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

PIK na targach

Forum PIK na WTK 2019 – dyskusje, wnioski

W ramach FORUM PIK organizowanych podczas tragów książki odbyły się podczas Warszawskich Tragów Książki trzy spotkania branżowe. Z udziałem licznej fachowej publiczności i zaproszonych gości – panelistów prowadzono ożywione debaty na tematy ważne dla branży: Dzięki współpracy z Goethe-Institut Warschau gościliśmy specjalistkę od marketingu cyfrowego wydawnictwa Bastei Lübbe AG w Kolonii, panią Annabellę Schwarz, która przedstawiła efektywne metody marketingu tradycyjnego i cyfrowego w praktyce wydawnictw niemieckich. Jej niezwykle interesująca prezentacja dostępna jest tutaj.

Jak dostosować modele biznesowe, by realizować pojedyncze, rozproszone zamówienia klientów na książki niedostępne już w handlu? Uruchomienie rosnącego potencjału rynku książek z back-listy jest ważne dla poprawy kondycji branży i jej prestiżu wśród czytelników. Temat będzie kontynuowany w oparciu o doświadczenia z Niemiec w październiku w Krakowie.

Razem z firmą Nielsen śledziliśmy ogromne zalety monitoringu sprzedaży i promocji książek i efektywność stosowania nowoczesnych narzędzi skanowania rynku dla jego prawidłowego rozwoju. Polecamy zapoznanie się z prezentacją tutaj.

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej