PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Sekcja Wydawców Edukacyjnych

RAZEM DLA ZDALNEJ EDUKACJI komunikat Sekcji Wydawców Edukacyjnych Polska Izba Książki

Na co dzień wspieramy nauczycieli i uczniów, przygotowując nie tylko podręczniki, które stanowią kluczowy element w procesie dydaktycznym, ale także wiele dodatkowych materiałów umożliwiających atrakcyjną i skuteczną edukację. Dlatego w pełni rozumiemy wyjątkową skalę wyzwania, jakim jest organizacja nauki zdalnej podczas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych w trakcie pandemii.

W tej nadzwyczajnej sytuacji zdecydowaliśmy o nieodpłatnym udostępnieniu, na czas zawieszenia lekcji w szkołach, cyfrowych odzwierciedleń podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego oraz materiałów dydaktycznych dostosowanych do wybranego przez nauczyciela podręcznika.

W tabeli podano linki do stron internetowych wydawców edukacyjnych, które zawierają wyżej wymienione cyfrowe pomoce dydaktyczne, przydatne podczas prowadzenia lekcji w formule nauki zdalnej.

Tabela z linkami stron: tutaj

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej